Home Contact

Artikel aanbieden

Wil je een artikel schrijven of heb je tips voor interessante thema’s? Neem dan contact op met de redactie van Podosophia.

Ook persberichten kun je mailen naar podosophia@bsl.nl.

Klantenservice

Je kunt veel online regelen via de klantenservice, bijvoorbeeld het opvragen van informatie over jouw abonnement, het doorgeven van adreswijzigingen of vragen over jouw factuur. Je kunt hier ook terecht voor technische vragen. Kom je er daar niet uit, dan kun je ons ook bellen: 030-638 3736 (ma – vrij 08.30-17.30).

Locatie en route

Sales

Voor advertenties, tarieven en technische gegevens kunt u contact opnemen met:

Cross Media Nederland

Iris ter Velde
iris@crossmedianederland.com
010 – 742 10 21

De Redactie

Maureen Limpens

Hoofdredacteur 030-6383768 maureen.limpens@bsl.nl

Roos Kruyswijk

Freelance eindredacteur 030-6351567 tertiusredactie@kpnmail.nl

Sylvia de Bruijn

Redactiesecretaresse 030-6383880 podosophia@bsl.nl

Uitgever

Lucienne Bongers

Uitgever 030-6383646 lucienne.bongers@bsl.nl

Marketing

Monique Campman

Senior Marketeer 030-6383683 monique.campman@bsl.nl

Corian Wigboldus

Campagne Marketeer 030-6385208 corian.wigboldus@bsl.nl